darmowe karty do zdjęć pierwszy rok życia niemowlaka
Pin It

Zastanawiasz się, jak uwiecznić pierwszy rok życia niemowlaka? Ciekawym pomysłem jest fotografowanie malucha miesiąc po miesiącu. Dzięki takiemu rozwiązaniu zachowujemy ważne momenty z życia dziecka oraz obserwujemy jego intensywny wzrost. Po wywołaniu, zdjęcia możemy opisać, ale pomocne mogą okazać się też przygotowane przez nas, darmowe karty do zdjęć, które towarzyszą niemowlakowi w trakcie comiesięcznych ujęć. 

Karty wystarczy pobrać, wydrukować na papierze A4 i wyciąć. Doskonale będą pasowały zarówno dla dziewczynki, jak i chłopca. Wiele mam fotografuje swoje maluszki wraz z jednymi rekwizytami (np. ten sam miś czy grzechotka), aby pokazać, jak zmienia się stosunek wielkości dziecka do otaczających go przedmiotów (miesięczne dziecko obok misia a roczne dziecko obok tej samej przytulanki będzie wyglądać zupełnie inaczej – jest to ciekawa obserwacja :).

Uwaga: prosimy o uszanowanie naszej pracy i wykorzystywanie kart jedynie do własnego, domowego użytku. Nie wyrażamy zgody na kopiowanie, modyfikowanie oraz jakiekolwiek wykorzystywanie ich w celach komercyjnych. Jeśli chcecie je skopiować, aby pokazać znajomym, podajcie źródło, czyli nasz adres ?. Będziemy wdzięczni, jeśli umieszczając zdjęcie z użyciem naszych kart na Instagramie, oznaczycie nasz profil – www.instagram.com/siostraania ?.

Darmowe karty do zdjęć – pobierz
darmowe karty do zdjęć pierwszy rok życia niemowlakadarmowe karty do zdjęć pierwszy rok życia niemowlaka darmowe karty do zdjęć pierwszy rok życia niemowlakaSprawdź również: 

Karty do zdjęć do druku – ciąża tydzień po tygodniu

Urodzinowe dekoracje do wydruku (dla chłopca)

Urodzinowe dekoracje do wydrukowania (dla dziewczynki)

Darmowe plakaty do dziecięcego pokoju (do pobrania) cz. 1

Darmowe plakaty do dziecięcego pokoju (do pobrania) – cz. 2

 

Jeśli uważasz ten artykuł za przydatny, podziel się nim z innymi.
Pin It
Pozostań też z nami w kontakcie:
- Polub nasz fanpage na Facebooku, a będziesz na bieżąco z najnowszymi artykułami i ciekawostkami ze świata parentingu
- Śledź nas na Instagramie. Znajdziesz tam ciekawe akcesoria dla dzieci, wartościowe książki i relacje z miejsc, w których bywamy :)
- Zapisz się do naszego newslettera. Jako pierwsza/pierwszy otrzymasz dostęp do najnowszych artykułów, konkursów i różnorodnych bonusów.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ