Etykietki na słoiki do wydruku
Pin It

Robicie przetwory? Dżemy truskawkowe, powidła śliwkowe, konfitury wiśniowe, ogórki kiszone, papryka konserwowa… Słoików jest nieraz tak wiele, że ciężko je uporządkować. Aby ułatwić oznaczanie poszczególnych przetworów i ozdobić szklane pojemniki, przygotowaliśmy dla was etykietki na słoiki do wydruku. 

Nasze etykietki możecie pobrać w formacie PDF (po kilknięciu w obrazek, zostaniecie przekierowani do pliku w nowym oknie) i wydrukować na kartce A4. Do wydrukowania możecie użyć zwykłego papieru (a do przyklejenia etykietek taśmy klejącej) lub papieru z klejem (dostępnego w każdym sklepie papierniczym).

Uwaga: pliki możecie pobierać bez limitu, ale tylko do użytku własnego. Prosimy o uszanowanie naszej pracy i niewykorzystywanie grafik w celach komercyjnych. Jeśli chcecie je udostępnić, podajcie źródło (czyli link do naszej strony). 

etykietki na słoiki naklejki na słoiki do pobrania karteczki na słoiki do pobrania naklejki na przetwory

 

etykietki na słoiki do wydruku

Jeśli uważasz ten artykuł za przydatny, podziel się nim z innymi.
Pin It
Pozostań też z nami w kontakcie:
- Polub nasz fanpage na Facebooku, a będziesz na bieżąco z najnowszymi artykułami i ciekawostkami ze świata parentingu
- Śledź nas na Instagramie. Znajdziesz tam ciekawe akcesoria dla dzieci, wartościowe książki i relacje z miejsc, w których bywamy :)
- Zapisz się do naszego newslettera. Jako pierwsza/pierwszy otrzymasz dostęp do najnowszych artykułów, konkursów i różnorodnych bonusów.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ