karty do zdjęć do druku ciąża
Pin It

Sposobów na uwiecznienie okresu oczekiwania na maleństwo jest wiele. Jedne mamy robią odlewy brzucha z gipsu, inne przygotowują specjalną skrzynkę wspomnień zawierającą zdjęcia USG, testy ciążowe itp., a niektóre po prostu fotografują się przez całą ciążę. Dla tych ostatnich przygotowaliśmy specjalne karty do zdjęć do druku.

Pewnie nie raz spotkałyście się ze zdjęciami przedstawiającymi ciężarną, trzymającą karteczkę, na której widniał konkretny tydzień ciąży. Jeśli podoba wam się taka forma fotografowania się w ciąży i chciałybyście relacjonować ten magiczny czas tydzień po tygodniu, z pewnością przypadną wam do gustu nasze karty do zdjęć.

Karty przygotowałyśmy w formacie PDF do wydruku na arkuszu A4. Możecie je pobrać i wydrukować na domowej drukarce lub w punkcie ksero, na zwykłym lub wizytówkowym papierze.

Uwaga: przypominamy, że karty możecie pobierać bez limitu, ale tylko do użytku własnego. Prosimy o uszanowanie naszej pracy i niewykorzystywanie grafik w celach komercyjnych. Jeśli chcecie je skopiować, aby pokazać znajomym, podajcie źródło, czyli nasz adres ?. Będziemy wdzięczni, jeśli umieszczając zdjęcie z użyciem naszych kart na Instagramie, oznaczycie nasz profil – www.instagram.com/siostraania ?.

Karty do zdjęć do druku

karty do zdjęć ciążakarty do zdjęć ciąża do wydruku

ciaza karty do zdjecciaza karty do zdjeckarty do zdjec do wydrukukarty do zdjec ciazakarty do zdjec ciazoweciazowe karty do zdjec karty do zdjęć ciążakarty do zdjęć ciąża bliźniaki

Zobacz również:

Urodzinowe dekoracje do wydruku (dla chłopca)

Urodzinowe dekoracje do wydrukowania (dla dziewczynki)

Darmowe plakaty do dziecięcego pokoju (do pobrania) cz. 1

Darmowe plakaty do dziecięcego pokoju (do pobrania) cz. 2


Designed by Freepik

Jeśli uważasz ten artykuł za przydatny, podziel się nim z innymi.
Pin It
Pozostań też z nami w kontakcie:
- Polub nasz fanpage na Facebooku, a będziesz na bieżąco z najnowszymi artykułami i ciekawostkami ze świata parentingu
- Śledź nas na Instagramie. Znajdziesz tam ciekawe akcesoria dla dzieci, wartościowe książki i relacje z miejsc, w których bywamy :)
- Zapisz się do naszego newslettera. Jako pierwsza/pierwszy otrzymasz dostęp do najnowszych artykułów, konkursów i różnorodnych bonusów.

2 KOMENTARZY

  1. Hej,
    Karty gdzie jest min. 40 tydzień nie da się pobrać 🙁 klikając w nią wyskakuje strona tych następnych kart.

    Pozdrawiam Karolina

ZOSTAW ODPOWIEDŹ