organizer rodzinny do wydruku 2018
Pin It

Piłka nożna taty w czwartek, wizyta u kosmetyczki mamy w środę, zajęcia muzyczne córki w sobotę… Jak to wszystko zapamiętać? Rozwiązaniem może być organizer – kalendarz do wydruku, który przygotowaliśmy właśnie z myślą o twojej rodzinie!

Nasz organizer podzieliliśmy na dwie części, abyś na każdej ze stron miała wystarczająco dużo miejsca na wpisy. Organizer ma prosty i przejrzysty podział: MAMA, TATA i DZIECI, dzięki czemu każdy wie, kiedy i co ma zaplanowane na najbliższy czas. Na końcu każdej ze stron znajdziesz miejsce na notatki ogólne/zadania na dany okres.

Kalendarz zaprojektowany został do wydruku w rozmiarze A4. Możesz powiesić go na lodówce, tablicy korkowej lub w innym, widocznym dla wszystkich miejscu.

Uwaga: nasze projekty (zobacz inne grafiki do wydrukowania) możesz wykorzystywać tylko do użytku osobistego. Prosimy o uszanowanie naszej pracy i (w razie udostępniania grafik) podawanie źródła projektów, czyli www.dom.siostraania.pl lub www.siostraania.pl. Nie zgadzamy się na komercyjne wykorzystywanie naszych prac.

Październik cz.1
Pobierz PDF
organizer rodzinny do wydruku 2018
Czerwiec cz.2
Pobierz PDF

organizer rodzinny do wydruku 2018

Przykład: 

organizer rodzinny do wydruku 2018

Sprawdź również:

Darmowe plakaty do dziecięcego pokoju do wydrukowania cz. 1

Darmowe plakaty do dziecięcego pokoju do wydrukowania cz. 1

Jeśli uważasz ten artykuł za przydatny, podziel się nim z innymi.
Pin It
Pozostań też z nami w kontakcie:
- Polub nasz fanpage na Facebooku, a będziesz na bieżąco z najnowszymi artykułami i ciekawostkami ze świata parentingu
- Śledź nas na Instagramie. Znajdziesz tam ciekawe akcesoria dla dzieci, wartościowe książki i relacje z miejsc, w których bywamy :)
- Zapisz się do naszego newslettera. Jako pierwsza/pierwszy otrzymasz dostęp do najnowszych artykułów, konkursów i różnorodnych bonusów.

2 KOMENTARZY

  1. Witam,
    czekamy na organizer na kwiecień 🙂
    są super prosimy nie zapominać o kolejnych miesiącach.
    pozdrawiam,
    Kasia

ZOSTAW ODPOWIEDŹ