rodzinny organizer do wydruku 2018
Pin It

Piłka nożna taty w czwartek, wizyta u kosmetyczki mamy w środę, zajęcia muzyczne córki w sobotę… Jak to wszystko zapamiętać? Rozwiązaniem może być organizer – kalendarz do wydruku, który przygotowaliśmy właśnie z myślą o twojej rodzinie!

Nasz organizer podzieliliśmy na dwie części, abyś na każdej ze stron miała wystarczająco dużo miejsca na wpisy. Organizer ma prosty i przejrzysty podział: MAMA, TATA i DZIECI, dzięki czemu każdy wie, kiedy i co ma zaplanowane na najbliższy czas. Na końcu każdej ze stron znajdziesz miejsce na notatki ogólne/zadania na dany okres.

Kalendarz zaprojektowany został do wydruku w rozmiarze A4. Możesz powiesić go na lodówce, tablicy korkowej lub w innym, widocznym dla wszystkich miejscu.

Uwaga: nasze projekty (zobacz inne grafiki do wydrukowania) możesz wykorzystywać tylko do użytku osobistego. Prosimy o uszanowanie naszej pracy i (w razie udostępniania grafik) podawanie źródła projektów, czyli www.dom.siostraania.pl lub www.siostraania.pl. Nie zgadzamy się na komercyjne wykorzystywanie naszych prac.

Maj cz.1
Pobierz PDF
Maj cz.2
Pobierz PDF

Przykład: 

Sprawdź również:

Darmowe plakaty do dziecięcego pokoju do wydrukowania cz. 1

Darmowe plakaty do dziecięcego pokoju do wydrukowania cz. 1

Jeśli uważasz ten artykuł za przydatny, podziel się nim z innymi.
Pin It
Pozostań też z nami w kontakcie:
- Polub nasz fanpage na Facebooku, a będziesz na bieżąco z najnowszymi artykułami i ciekawostkami ze świata parentingu
- Śledź nas na Instagramie. Znajdziesz tam ciekawe akcesoria dla dzieci, wartościowe książki i relacje z miejsc, w których bywamy :)
- Zapisz się do naszego newslettera. Jako pierwsza/pierwszy otrzymasz dostęp do najnowszych artykułów, konkursów i różnorodnych bonusów.

2 KOMENTARZY

  1. Witam,
    czekamy na organizer na kwiecień 🙂
    są super prosimy nie zapominać o kolejnych miesiącach.
    pozdrawiam,
    Kasia

ZOSTAW ODPOWIEDŹ