Pin It

Czasem wystarczy kilka słów, aby życie nabrało zupełnie innego znaczenia. Szczególnie, jeśli masz rodzinę! Ponieważ słowo zapisane ma magiczną moc i może działać cuda, przygotowaliśmy dla was projekty plakatów, na których znajdziecie kilka cennych zasad, jakie warto wprowadzić w swoim domu i przestrzegać ich każdego dnia. Oto plakaty dla całej rodziny – do pobrania bezpłatnie.

Nie ma przecież nic cenniejszego niż miłość, wspólna zabawa i radość z tego, że jest się razem. Dlatego też wydrukujcie wybrany przez was plakat, powieście w salonie, kuchni, czy gdzie tylko spędzacie czas całą rodziną i pamiętajcie o zapisanych na plakacie słowach. Dzięki temu wystarczy rzut okiem, aby przypomnieć sobie o najważniejszych dla was kwestiach.

Możecie też plakaty wydrukować, oprawić w ramkę (format plakatu to A4) i podarować bliskim, dziadkom czy przyjaciołom, którym chcecie sprawić przyjemność.

Uwaga: plakaty możesz pobierać bez limitu, ale tylko do użytku własnego. Prosimy o uszanowanie naszej pracy i niewykorzystywanie grafik w celach komercyjnych.

#plakat1

PDF – plakat1

#plakat2

PDF – plakat2

#plakat3

PDF – plakat3

 

Zobacz też:

Darmowe plakaty do dziecięcego pokoju (do pobrania) cz. 1

Darmowe plakaty do dziecięcego pokoju (do pobrania) cz. 2

Jeśli uważasz ten artykuł za przydatny, podziel się nim z innymi.
Pin It
Pozostań też z nami w kontakcie:
- Polub nasz fanpage na Facebooku, a będziesz na bieżąco z najnowszymi artykułami i ciekawostkami ze świata parentingu
- Śledź nas na Instagramie. Znajdziesz tam ciekawe akcesoria dla dzieci, wartościowe książki i relacje z miejsc, w których bywamy :)
- Zapisz się do naszego newslettera. Jako pierwsza/pierwszy otrzymasz dostęp do najnowszych artykułów, konkursów i różnorodnych bonusów.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ