Pin It

Dzieci praktycznie od pierwszych miesięcy życia zaczynają plamić i brudzić wszystko, co mają pod ręką. Rodzice prędzej czy później stają przed wyborem odplamiacza, który wywabi plamy na dywanie. My przetestowałyśmy Wezyr Shot 3w1. 

Wezyr to odplamiacz 3w1 w butelce z pompką – bardzo wygodnej w użyciu. Kosztuje ok. 14 zł za całkiem spore opakowanie. Jego potrójne działanie to: eliminowanie przykrych zapachów, usuwanie zabrudzeń i zapobieganie pojawianiu się ich na przyszłość. Do tego nie zawiera wody utlenionej, więc nie niszczy dywanów i mebli tak, jak niektóre preparaty.

A efekty jego działania? Kupiłam Wezyr, gdy na moim kremowym dywanie pojawiła się wielka plama z granatowej farby i mniejsza z różowej. Sytuacja – można powiedzieć – beznadziejna. Pokryłam plamy warstwą piany z atomizera buteleczki Wezyra i czekałam na efekt. Po chwili musiałam tylko zebrać pianę, która rzeczywiście przesiąknęła kolorem farb i prawie natychmiast wywabiła różową farbę. Gorzej było z granatową – pokrywałam dywan Wezyrem około pięciu razy i w końcu na dywanie została tylko mniejsza, błękitna plama, zamiast wielkiej, granatowej. Myślę, że to maksimum, jakiego możemy się realistycznie spodziewać po sklepowym odplamiaczu. Przy okazji przetestowałam go też na „normalnych” plamach, takich jak poszarzały fragment dywanu. Tu sprawdził się świetnie – po kilku sekundach dywan jest widocznie bielszy.

Jeśli uważasz ten artykuł za przydatny, podziel się nim z innymi.
Pin It
Pozostań też z nami w kontakcie:
- Polub nasz fanpage na Facebooku, a będziesz na bieżąco z najnowszymi artykułami i ciekawostkami ze świata parentingu
- Śledź nas na Instagramie. Znajdziesz tam ciekawe akcesoria dla dzieci, wartościowe książki i relacje z miejsc, w których bywamy :)
- Zapisz się do naszego newslettera. Jako pierwsza/pierwszy otrzymasz dostęp do najnowszych artykułów, konkursów i różnorodnych bonusów.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ